no-promo

Polecamy

DUOLIFE ALOES PŁYN

DUOLIFE ALOES PŁYN

DuoLife Aloes to naturalne źródło zdrowia i urody. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących sposobu na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu oraz witalności. Dzięki właściwościom oczyszczającym zapewnia pełną regenerację organizmu. DuoLife Aloes dzięki swej wyjątkowej formie zawiera ponad 200 aktywnych składników, które wspomagają naturalne funkcje detoksykacji organizmu. Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy nie tylko wzmacnia układ immunologiczny, ale również pomaga w dostarczaniu tlenu do komórek skóry, co przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia oraz zwiększa jej elastyczność.
DUOLIFE COLLAGEN PŁYN

DUOLIFE COLLAGEN PŁYN

DuoLife Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci. Naturalny Collagen zapewnia optymalne funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz kości. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących zachować zdrowie i młody wygląd.
COLON C 180g + (20g GRATIS)

COLON C 180g + (20g GRATIS)

Colon C 200g (180g + 20g gratis) - zdrowe jelita. Suplement diety:

- reguluje pracę jelit,

- zapobiega zapraciom,

- dostarcza: błonnika, probiotyków i prebiotyków.

BIOKAP Nutricolor - pielęgnacyjne farby do włosów

BIOKAP Nutricolor - pielęgnacyjne farby do włosów

BIOKAP Nutricolor to pielęgnacyjne farby do trwałej koloryzacji włosów, których celem jest zwiększenie stopnia bezpieczeństwa włosów i skóry głowy podczas i po procesie farbowania. Są polecane osobom, którym zależy na trwałej, zdrowej i bezpiecznej koloryzacji.

Ze składu BIOKAP Nutricolor wyeliminowano najbardziej drażniące substancje chemiczne, często odpowiedzialne za powstawanie reakcji alergicznych.

BIOKAP Nutricolor to 100% pokrycia siwych włosów i długo utrzymujący się kolor.

OLEJ LNIANY 0,5l

OLEJ LNIANY 0,5l

Olej lniany do diety dr Budwig.

Olej tłoczony na zimno z nasion lnu zawiera ponad 50% kwasu alfa-linolenowego. Jest to najbogatsze znane źródło tego kwasu należącego do rodziny omega 3.

Dzięki zastosowaniu naturalnej opatentowanej technologii produkcyjnej przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce.

 Poniedziałek - Piątek
8:00 - 21:00
 Sobota 9:00 - 16:00
 Niedziela nieczynneMasallar Çocuk Hikayeleri

Zapisz się
Wypisz się